loader
destek@www.restosoft.net
0 850 255 31 13 - 0 212 706 24 43
DEMO TALEBİ
Hakkımızda

Neden RestoSoft'u
Seçmelisiniz?

RestoSoft, 2006 yılında başlayan ve 16 yıl boyunca süren yazılım geliştirme süreciyle ortaya çıkan bir online yemek siparişi kontrol sistemidir. Başlangıçta e-posta yoluyla anlaşmalı bir firmaya faks göndererek başlayan bu süreç, zamanla geliştirilerek her aşamayı yazılım aracılığıyla kontrol eden bir yapay zeka sipariş kontrol sistemine dönüşmüştür.RestoSoft olarak, edinilen deneyim ve geliştirilen yazılımla, firmaların e-ticarette başarılı olabilmeleri için çözümler sunmaktadır. Yazılım paketleri aracılığıyla müşterilere çeşitli imkanlar sunarak, onların işlerini kolaylaştırmayı ve kazanç fırsatlarını artırmayı hedeflemektedir.

Firma tarafından sunulan yazılım paketleri şunlardır:
  • Kullanıcı Uygulaması: Müşterilerin online yemek siparişi verebileceği ve hesaplarını yönetebileceği kullanıcı dostu bir uygulama.
  • Web + Mobil Sitesi: Hem masaüstü bilgisayarlardan hem de mobil cihazlardan erişilebilen, şık ve kullanıcı dostu bir web sitesi.
  • Masa Uygulaması: Restoranlarda bulunan masaları ve rezervasyonları yönetmek için kullanılan özel bir uygulama.
  • Mutfak / Şef Uygulaması: Şeflerin siparişleri alıp hazırlamalarını ve mutfak işlemlerini yönetmelerini sağlayan bir uygulama.
  • Restoran Sahibi Uygulaması: Restoran sahiplerinin işlemleri izleyebileceği ve yönetebileceği bir uygulama. Kurye Uygulaması: Siparişleri müşterilere ulaştırmak için kullanılan kurye yönetim uygulaması.

Başlangıç ; E-Posta & Faks

03/07/2006

RestoSoft, ilk online siparişi aldıktan sonra, bu siparişi e-postaya dönüştürüp anlaştıkları firmanın faks makinesine göndererek faaliyetlerine başlamıştır.

Bilgisayarda Uyarı Sistemi

01/06/2012

Teknolojinin ilerlemesiyle ve firmaların bilgisayar kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte, faks makinesinin yerini alan bilgisayarlara sipariş gönderme ve Santral sistemine geçiş dönemi yaşanmıştır.

Uygulama sistemi

03/07/2018

RestoSoft, iOS ve Android için Mobil Uygulama sistemi ile sipariş yönetimi sistemine geçiş yaparak daha kullanıcı dostu ve hızlı bir deneyim sunmaya başlamıştır.

Restoran ve Kurye Uygulamasına

03/07/2021

Şirket, POS (Point of Sale) sistemini, Web Sitesini, Mobil Siteyi, Kullanıcı Uygulamasını, Restoran Uygulamasını, Kurye Uygulamasını, Mutfak Uygulamasını, Masa Uygulamasını, Kurulum hizmetini, IYS (İleti Yönetim Sistemi) ve İzinli SMS hizmetini, Raporlama ve Servis Destek hizmetini içeren geniş bir sistem dönemine geçiş yapmıştır.

RestoSoft Başlangıç

03/07/2022

RestoSoft, 16 yıl boyunca süren yazılım geliştirme sürecinin sonucunda ortaya çıkan bir yapay zeka destekli online yemek siparişi kontrol sistemine dönüşmüştür. Artık her aşamayı yazılım aracılığıyla kontrol edebilen ve daha verimli bir şekilde hizmet sunan bir platform haline gelmiştir.

Adres: Kazım Karabekir Paşa Mah. Kuru Hapan Sk. Gürcükapı Iş Merkezı No: 2 İç Kapı No: 501 Yakutiye/ Erzurum

Adres İstanbul: Dumlupınar Mahallesi Çeşme Sokak Kiptaş Torkam Sitesi B32 Fikirtepe / Kadıköy

 

620101-BİLGİSAYAR PROGRAMLAMA FAALİYETLERİ (SİSTEM, VERİ TABANI, NETWORK, WEB SAYFASI VB.
YAZILIMLARI İLE MÜŞTERİYE ÖZEL YAZILIMLARIN KODLANMASI VB)

Vergi Dairesi: K.K.V.D

Vergi No: 0680145939

Mersis No:

Konuşmayı Başlat
1
Müşteri Temsilcisi
Scan the code
Merhaba 👋
RestoSoft olarak ,Gıda & Market & İlaç vb. sektörler için anahtar teslim projeler üretiyoruz, hangi ürünümüz hakkında bilgi almak istersiniz?